Organizator:

23 konkursy, 200 zawodników z 20 krajów i ponad 15 tysięcy kibiców na trybunach COS Torwar. Tak wyglądała CAVALIADA Warszawa 2021!

Aktualności

Wesołych Świąt 2022

Świąteczne życzenia od Grupy MTP

Mistrzowskie zakończenie CAVALIADY w Warszawie!

Na zakończenie CAVALIADY w Warszawie odbył się konkurs Cavaliada Dressage Tour- ujeżdżenie Intermediate I Freestyle, czyli...

Świetne zakończenie PKO Bank Polski Grand Prix CAVALIADA Warszawa!

W niedzielnym PKO Bank Polski Grand Prix wystartowało 31 par ( 1 zrezygnowała i 1 została wyeliminowana) Do dogrywki zakwalifikowały...

CAVALIADA Future już za nami!

Na podium Ignacy Luboński (MINI) i Zuzanna Byczkowska (MIDI)

Finał Małej Rundy wygrywa Anna Stasiuk!

W finale Małej Rundy CSI1* zawodnicy zmagali się z parkurem o wysokości 125 cm.

SPEED & MUSIC wygrywa Kristaps Neretnieks

Znakomite zakończenie sobotniej CAVALIADY konkursem SPEED & MUSIC

Ogromne emocje podczas Sztafety!

Podczas tego konkursu emocje sięgnęły zenitu! Publiczność szalała, na każdym przejeździe!

Druga Wygrana Aleksandra Fularczyka!

Drugie zmagania Halowego Pucharu Polski o nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego w Powożeniu zaprzęgami czterokonnymi...

Mistrzostwo Dawida Skiby!

Laur zwycięstwa dla Dawida Skiby

Sukces Zofii Wieruckiej i Alicji Marszałek Filipek

Odbyły się pierwsze konkursy CAVALIADY Future

Triumf Kamila Kowalskiego!

Konkurs finałowy rundy Amatorów o nagrodę Agencji Interaktywnej r360., pod patronatem Horse & Business Magazine wygrywa Kamil...

Znakomite zwycięstwo Julii Parady

Małą rundę pierwszego sobotniego konkursu na CAVALIADZIE w Warszawie wygrywa Julia parada na 11 letnim wałachu Cheyenne.

Litwin pokonał Polaków

Co za emocje Matas Petraitis pokonał mur o wysokości 195 cm!

ARENA GŁÓWNA- tu bije serce CAVALIADY, to najważniejsze emocje sportowe, najlepsi na świecie zawodnicy i olbrzymi prestiż. Cztery różne konkurencje jeździeckie, trzy skokowe konkursy specjalne, na Arenie Głównej odbywają się również główne bloki pokazowe.

Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich na CAVALIADZIE w Warszawie to największe w tej części Europy targi w branży jeździeckiej. Blisko 100 wystawców plus strefa relaksu połączona z częścią gastronomiczną. Można tu zarówno dobrze zjeść, jak i wypocząć czy też zapewnić rozrywkę dzieciom. Gratką dla prawdziwych miłośników jeździectwa jest Meet The Stars - strefa spotkań z gwiazdami Polskiego i Światowego jeździectwa!

SHOW - pokazy i konie na wyciągnięcie ręki. Część pokazowa to przede wszystkim główny blok pokazowy organizowany na Arenie Głównej przy współpracy z Polskim Związkiem Hodowców Koni oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Co roku blok pokazowy jest aktualizowany, tak by zaskoczyć publiczność swoją nietuzinkowością.

Sponsor Główny

Partner Strategiczny

Miasto Gospodarz

Partner

Organizator

Patronat Honorowy

Partner telewizyjny / Oficjalny nadawca

Partnerzy Medialni

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.