Organizator:

Baw się z całą rodziną na CAVALIADZIE w Warszawie

Podziel się

Już nie możemy się doczekać! Zapraszamy całe rodziny na największe święto jeździectwa do Warszawy - stolica jak co roku zapoczątkuje cały cavaliadowy Tour! Od 16 do 19 listopada, razem będziemy kibicować najlepszym zawodnikom, oglądać sportową rywalizację, głośno gratulować zwycięzcom oraz podziwiać piękne konie! Czy można wymarzyć sobie lepszy weekend?


Druga połowa listopada nie może zapowiadać się inaczej jak CAVALIADĄ. Od 16 do 19 listopada, wszyscy miłośnicy jazdy konnej i z całą pewnością setki nowych fanów, będa mieli okazję ponownie zobaczyć niezapomniane show na jednej z największych hal sportowo-widowiskowych w Polsce! 

CAVALIADA to wydarzenie kierowane nie tylko do miłośników jeździectwa, ale również rodzin z dziećmi, stanowiąc wspaniałą, weekendową atrakcję. Bardzo często pierwsze wyjście staje się coroczną tradycją.

 

Cztery pełne dni rywalizacji zawodników, widowisko na wysokim sportowym poziomie, piękne konie, po brzegi wypełnione trybuny, niesamowite pokazy i możliwość zrobienia ciekawych zakupów podczas Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździckich - a to wszystko na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko kupić bilet.

 

 

 

SPORT - Widowiskowe konkursy każdego dnia 

W ramach CAVALIADA Tour, przez pełne cztery dni odbywają się konkursy, podczas których kibicujemy zmaganiom najlepszych jeźdćów we współpracy z niezawodnymi końmi. W każdy dzień publiczność ogląda uwielbiane przez siebie zawody oraz wielkie finały.

 

 

NIEZWYKŁE POKAZY - czyli ulubiona część publiczności

Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY są niezwykle atrakcyjne pokazy, które stanowią część całego show. Publiczność każdego wieczoru ma możliwość podziwiać wyczyny kaskaderskie, pokazy pięknych koni oraz ich relacji z jeźdźcami. 

 

 

 Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich 

CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z CENAMI BILETÓW 

 

 

* ceny biletów mogą ulec zmianie