Organizator:

Wydarzenie dla rodzin

Podziel się

CAVALIADA zaprasza na rodzinny weekend! Chcesz spędzić wyjątkowy czas w rodzinnym gronie? Na CAVALIADZIE nie zabraknie atrakcji - sport, pokazy, targi i emocje dla całej rodziny!

Zapraszamy na rodzinny weekend podczas CAVALIADA To

W drugiej połowie listopada Warszawa, (jak co roku), rozpoczyna CAVALIADA Tour - wyjątkowe, rodzinne wydarzenie, które stanowi synonim sportowych emocji, za każdym razem pozostawiając w sercach wszystkich uczestników niezapomniane wrażenia . 

16 - 19 listopada 2023 roku, stali cavaliadowi kibice oraz z pewnością rzesze nowych fanów, będą mieli okazję zobaczyć niesamowite show, podczas którego nikt nie będzie się nudził. 

Każdy dzień CAVALIADY to idealny wypełniacz czasu nie tylko dla prawdziwych miłośników jeździectwa, ale również dla całych rodzin, których bardzo często pierwsza wizyta na tym wydarzeniu staje się coroczną tradycją. Czego chcieć więcej? Cztery dni sportowej rywalizacji, niezapomniane widowisko, konkursy, pokazy, piękne konie, pełne trybuny oraz wiele możliwości zrobienia ciekawych zakupów na Targach Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich - a to wszystko na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko kupić bilet.

 

 

SPORT - Widowiskowe konkursy każdego dnia 

W ramach CAVALIADA Tour, przez pełne cztery dni odbywają się konkursy, podczas których kibicujemy zmaganiom najlepszych jeźdćów we współpracy z niezawodnymi końmi. W każdy dzień publiczność ogląda uwielbiane przez siebie zawody oraz wielkie finały.

 

 

NIEZWYKŁE POKAZY - czyli ulubiona część publiczności

Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY są niezwykle atrakcyjne pokazy, które stanowią część całego show. Publiczność każdego wieczoru ma możliwość podziwiać wyczyny kaskaderskie, pokazy pięknych koni oraz ich relacji z jeźdźcami. 

 

 

 Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich 

CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 

.

Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
Karina Czechowicz
Karina Czechowicz

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz