UWAGA

CAVALIADA Warszawa 2021 - finał LEC Pucharu Świata przeniesiona do Krakowa. Zawody odbywają się bez udziału publiczności. Zachęcamy do dokonywania zwrotów biletów w bileteriach, których zakupiono bilety.  

Organizator: Grupa MTP

Bilety

Podziel się

Szanowni Państwo, 

w związku z panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną informujemy, że planowane przez nas wydarzenia odbędą się bez udziału publiczności.
W trosce o bezpieczeństwo zawodników startujących w Międzynarodowych Zawodach Jeździeckich CAVALIADA Tour postanowiliśmy dokonać zmian w kalendarzu rozgrywanych imprez. CAVALIADA Lublin i CAVALIADA Kraków planowane na styczeń i luty zostały przeniesione do Poznania i zostaną rozegrane bez udziału publiczności jako CAVALIADA Winter Tour w dniach 11-14 i 18-21 lutego 2021. Finał LEC Pucharu Świata został przeniesiony z Warszawy do Krakowa i jest planowany w dniach 11-14 marca 2021, na chwilę obecną nie jest prowadzona sprzedaż na to wydarzenie. Zachęcamy wszystkich do oglądania relacji LIVE i śledzenia komunikatów na stronie organizatora. 

 

Co z biletami?

 

W zaistniałej sytuacji możemy zaproponować Państwu jedno z trzech przedstawionych poniżej alternatywnych rozwiązań:

 

  • wymiana na gadżet: zakupiony bilet można wymienić na kultowe gadżety Cavaliady. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów zarówno dla pasjonatów jeździectwa, jak i dla fanów zawodów Cavaliada. Atrakcyjna oferta sklepu jest dostępna pod adresem: https://shop.tobilet.pl/event/cavaliada/ lub poprzez wybór zakładki GADŻETY na oficjalnej stronie wydarzenia (https://cavaliada.pl/). Przy wyborze gadżetów chętnie posłużymy Państwu doradztwem w zakresie rozmiaru i koloru. W przypadku zainteresowania wymianą biletu na gadżet prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 31 marca 2021 r.

 

  • wymiana na voucher: oferowany przez nas voucher można w serwisie ToBilet.pl wymienić na bilet wstępu na dowolne wydarzenie: koncert, festiwal, wydarzenie sportowe, widowisko, spektakl teatralny lub każdy z innych eventów pozostających w ofercie naszego serwisu. Voucher obejmuje kwotę równą wartości zakupionych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką formą wymiany biletu to prosimy o kontakt zwrotny na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 31 marca 2021 r.

 

  • zwrot pieniędzy na konto, z którego zostało opłacone zamówienie. Jeśli zdecydują się Państwo zwrócić bilet, prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl, podając numer zamówienia oraz ilość biletów, w terminie do 28 lutego 2021 r.

 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z wejściem w życie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Zgodnie z art. 15zp ust. 1 przytoczonej ustawy: „Przedsiębiorca prowadzący działalność związaną z organizacją wystaw i kongresów lub działalnością kulturalną, rozrywkową, rekreacyjną i sportową lub organizujący wystawy tematyczne lub imprezy plenerowe w przypadku rozwiązania umowy z klientem, które to rozwiązanie umowy pozostaje w bezpośrednim związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2, jest zobowiązany zwrócić wpłacone mu przez klienta środki w terminie 180 dni od dnia skutecznego rozwiązania umowy.” Za wszelkie niedogodności przepraszamy.