Organizator:

Czym jest Strefa Expo?

Podziel się

CAVALIADA EXPO - zobacz co dzieje się na Targach Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich podczas wydarzenia w Warszawie!


CAVALIADA EXPO to obowiązkowy punkt dla każdego kibica CAVALIADY! 

Cztery dni wydarzenia, to nie tylko konkurencje jeździeckie, ale także bogata oferta wystawców o wiele form rozrywki. 

Miejsce, gdzie biznes łączy się z pasją! 


CAVALIADA Warszawa

Zaplanuj swój pobyt na targach podczas CAVALIADY w Warszawie - najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu jeździeckim w Polsce! 

 

Oprócz wielu konkursów proponowanych w programie, nie mniej ważną częścią całego wydarzenia są Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Oprócz stałych firm, które pojawiają się na CAVALIADZIE każdego roku, za każdym razem można zauważyć "nowe twarze", które proponują zwiedzającym coraz ciekawsze propozycje produktowe.

CAVALIADA EXPO TO: 

#

TARGI SPRZĘTU I AKCESORIÓW JEŹDZIECKICH

Największe w tej części Europy targi branży jeździeckiej. Dziesiątki tysiecy fanów jeździectwa, znani zawodnicy oraz hodowcy koni zainteresowani ofertą wystawienniczą. Wielu wystawców, w tym producenci sprzętu, odzieży i akcesoriów jeździeckich, pasz, suplementów czy preparatów do pielęgnacji koni.

#

MEET THE STARS

Czyli strefa spotkań ze znanymi nazwiskami w świecie jeździectwa! To idelana szansa, aby porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.

#

STREFA DLA DZIECI

Podczas każdej edycji CAVALIADY na małych zwiedzających czeka wiele niespodzianek - atrakcyjne strefy dla dzieci, możliwość obejrzenia największych zawodów jeździeckich w Polsce, spotkania z idolami oraz możliwość zdobycia wiedzy od profesjonalnych wystawców, którzy chętnie dzielą się swoją pasją.

Masz pytania? 

Kontakt dla wystawców

Magdalena Nowaczyk
Magdalena Nowaczyk